Hej @Dura, varmt välkommen till 3Community! 👋🏻
Tack för att du hör av dig med detta. Förstår att det här känns frustrerande. Jag rekommenderar att du kontaktar kundservice för att vi ska kunna undersöka ärendet närmare – om du har blivit felaktigt debiterad ska vi självklart rätta till det. Då detta är ett publikt forum kan vi inte hantera kundspecifika ärenden härifrån.
// Vi har ändrat titeln för att titeln ska matcha innehållet bättre. Beslutet har fattats efter att vi uppmärksammade inlägget på 3Community. //
// Du kan överklaga beslutet inom sex månader här: https://community.tre.se/p/overklaga-modereringsbeslut. För mer information om detta, vänligen besök https://pts.se/ //
Har detta inlägg hjälpt med din fråga? Ge en tumme upp! Har din fråga besvarats? Markera det som ”Bästa svar”, så hjälper du andra framöver.